Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5