Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Penny PinchersRated ★ 3.5