Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0- 영웅: 라이브 인 시네마Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0