Series
Ratings
24
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Get EvenRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 5.0