Movies
Ratings
70
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
How to Keep My LoveRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
Miss Gold DiggerRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.0