Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.5- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0- melancholyRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 3.0