Titles you rated
Taken 2Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
TorqueRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0