Titles you rated
WatchmenRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0