Titles you rated
FrankRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0