Titles you rated
VigilanteRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5