Movies
Ratings
940
Trivial MattersRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
Babette's FeastRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0