Series
Ratings
13
86Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0