Series
Ratings
55
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0