Movies
Ratings
260
HappyendRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)Rated ★ 3.5
Quiz LadyRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 1.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 4.0
RRRRated ★ 5.0