Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Ready, Set, LoveRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 0.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 1.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 1.0
Run OnRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 2.5
Tuca & BertieRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0