Series
Ratings
92- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- From the New WorldRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0