Series
Ratings
20
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0