Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.5
FaustRated ★ 1.5