Movies
Ratings
755
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 1.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The Ring VirusRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.5