Movies
Ratings
111
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0