Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
Children...Rated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0