Titles you rated
The DreamersRated ★ 4.5
The Boys in the BandRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 5.0