Series
Ratings
30- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
KiddingRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
The BackyardigansRated ★ 5.0- 스누피와 피너츠Rated ★ 5.0
- GonRated ★ 1.5
- 64 Zoo LaneRated ★ 5.0
- BernardRated ★ 5.0
- BernardRated ★ 5.0