Titles you rated
PushRated ★ 3.0
Kung FuryRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Jeepers CreepersRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
KillersRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 3.5- Taoist MutulRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5