Titles you rated
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 2.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5