Series
Ratings
89
Temptation of an AngelRated ★ 1.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.5
Love of EveRated ★ 0.5
Blade ManRated ★ 1.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 1.0- Super RookieRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.0
Run, Jang MiRated ★ 0.5
Make a Woman CryRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 1.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
Ruby RingRated ★ 1.5