Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0