Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
DisenchantmentRated ★ 3.5