Movies
Ratings
41
The HimalayasRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Middle School: The Worst Years of My LifeRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0