Series
Ratings
11
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5