Movies
Ratings
50
Nativity!Rated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 4.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0