Movies
Ratings
225
PredestinationRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 1.5- WishRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5