Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5