Series
Ratings
117
Physical: 100 Season 2Rated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 5.0
- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Good DetectiveRated ★ 2.5
The Devil's JusticeRated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0