Titles you rated
UnstoppableRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
RampantRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0