Series
Ratings
76
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5- HitmakerRated ★ 2.5
- HitmakerRated ★ 2.5
Taste of LoveRated ★ 2.0
Weekly IdolRated ★ 3.0
Idol RoomRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5