Titles you rated
ContactRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 3.5
FridaRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5