Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.5