Titles you rated
Anne with an ERated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Pushing DaisiesRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0