Series
Ratings
35- Toy SoldiersRated ★ 0.5
KairosRated ★ 1.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Reply Pyeongchang, 100°FRated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0