Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5