Movies
Ratings
32
American GangsterRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 1.5
FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0