Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5