Titles you rated
HouseRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5