Titles you rated
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5