Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Black ButterfliesRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5