Movies
Ratings
72
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0