Movies
Ratings
384
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 1.5
CarsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5