Series
Ratings
29
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5- 원피스 4기Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
All InRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0