Titles you rated
Dead SilenceRated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
The EyeRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
The RiteRated ★ 4.0